Prezenty
weekend w SPA

Chyba każda kobieta obecnie marzy o tym, aby spędzić conajmniej weekend w SPA. Poddać się serii masaży, kąpieli wodnych, zabiegom upiększającym. Jeśli zasobność Twej kieszeni Ci na to pozwala to nie powinieneś się zastanawiać ani chwili. Wyślij tam swoją ukochaną albo, co lepsze udaj się tam razem z nią.

Ekskluzywny weekend SPA

Szukasz oryginalnego, ekskluzywnego prezentu i nie masz pomysłu? Proponujemy jako prezent weekend w SPA. Co to takiego jest SPA? To skrót od łacińskiego wyrażenia "sanus per aquam", czyli "zdrowie przez wodę". Weekend w SPA jako prezent jest więc propozycją podarowania komuś bliskiemu kilku dni zabiegów wodnych i termalnych, które nie tylko wzmocnią odporność, ale także przyniosą głębokie wyciszenie i relaks.

Zabiegi SPA wykorzystują właściwości wody morskiej, źródlanej, albo mineralizowanego błota, a wspomagane są poprzez różne techniki masażu i kąpiele z dodatkami soli, glinek czy olejków. W Polsce jest już całkiem poważna baza takich ośrodków, wybierając więc weekend w SPA jako prezent można zdecydować się na pobyt w historycznych pomieszczeniach zamkowych, jak ekskluzywnym hotelu nadmorskim czy eleganckim pensjonacie w Zakopanem.

Kąpiel parowa w Łaźniach Rzymskich, rytualne kąpiele w głębokiej, drewnianej balii, jacuzzi i odżywcze kąpiele miodowo - mleczne z cytrusami dla pań, a w ciemnym piwie dla panów - to tylko nieliczne przykłady atrakcji, jakie czekają na gości SPA. Dodajmy do tego choćby porcję relaksującego masażu ręcznego, albo zdrowy sen na poduszce z łusek gryczanych. Organizatorzy prześcigają się wręcz w pomysłach, aby ich goście byli zadowoleni z pobytu. Weekend w SPA jako prezent gwarantuje także zakwaterowanie w luksusowych pokojach, doskonałe wyżywienie i atrakcje okolicznej przyrody. To nie są z pewnością tanie pobyty. Weekend w SPA jako prezent jest propozycją dla tych, którzy mają dobrze zaopatrzone portfele.

 

 

Ośrodki SPA

Ośrodki odnowy biologicznej przeważnie mają do zaoferowania takie usługi jak: sauna, basen, krioterapia, jaskinia solno-jodowa, siłownia, kort tenisowy i techniki relaksacyjne.
Oprócz poprawy samopoczucia ośrodki SPA dysponują również salonami fryzjerskimi i kosmetycznymi, gdzie kobieta może oddać się w ręce fachowców którzy cały dzień będą pracować nad jej urodą. Przeglądając oferty SPA warto również zwrócić uwagę czy są w nich dostępne takie zabiegi specjalistyczne jak: kąpiele błotne, perełkowe, mineralne lub inne, laseroterapia, aromaterapia, fitoterapia, fizjoterapia. Czasami warto również zadbać, aby na miejscu znalazł się psycholog, psychoterapeuta lub dermatlog.

 

 

   
   
 
 
Copyright 2007-2009 by prezentyart.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie całości i fragmentów bez zezwolenia zabronione
 
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape