Prezenty
na osiemnastkę

Osiemnaste urodziny są jednymi z najczęściej obchodzonych uroczystości w Polsce. Jest to pierwszy krok młodego człowieka symbolicznie wprowadzajacy go w dorosłość. 18 rok urodzin razem z solenizantem świętuje zarówno jego rodzina jak i koledzy i koleżanki.

Jak obchodzimy osiemnastkę

Młody człowiek obchodzący osiemnastkę czuje się wyjątkowo ponieważ staje się osobą dorosłą, rozpoczyna się nowy etap jego życia chociaż tak na prawdę niewiele się zmieni w jego codzienności. 18 - tka odbierana jest jako pewien przełom - człowiek odbiera dowód osobisty i staje się pełnoletni w świetle prawa.

 

To upoważnia, ale i zobowiązuje. Impreza osiemnastkowa jest zazwyczaj huczna i trwa conajmniej do późnych godzin nocnych - no cóż taki przywilej dorosłych, że mogą bawić się nawet do samego rana. Prezenty wręczane z okazji 18 - tych urodzin są bardzo różne: śmieszne, praktyczne i dystyngowane.

Jaki wybrać prezent na osiemnastkę (18)

Kiedy ktoś zaprasza nas na przyjęcie z okazji osiemnastych urodzin, z jednej strony jest to okazja do dobrej zabawy, z drugiej problem. Prezenty na osiemnastkę (18), to nie byle co! Te akurat urodziny różnią się od wszystkich pozostałych. Ukończenie osiemnastu lat jest przepustką do świata ludzi dorosłych. Tak stanowi prawo w naszym kraju i taki jest też obyczaj. Młodzież na ogół czeka niecierpliwie na ten moment i wiąże z nim wielkie nadzieje. Stąd huczne przyjęcia, z tego też powodu prezenty na osiemnastkę muszą być niezwykłe.

 

Niezależnie od zasobności waszego portfela, należy wybierać takie prezenty na osiemnastkę 18, które będą trwałe, pamiątkowe, albo przeznaczone do użytkowania przez dłuższy okres czasu. Jeśli granicę dojrzałości przekracza wasze dziecko, chrześniak lub inna osoba z najbliższej rodziny - czeka was spory wydatek. Najbardziej popularne prezenty na osiemnastkę to najnowsze modele telefonów komórkowych, odtwarzacze DVD, komputery czy wieże stereo. Prezenty na osiemnastkę dla przyjaciół i kolegów nie wymagają aż tak dużych nakładów. Zresztą najczęściej jubilat zdradza komuś swoje marzenia, a grupa gości kupuje jeden wspólny, składkowy upominek. Jeśli wasze zasoby finansowe nie dopuszczają szaleństw, a jubilat woli indywidualne prezenty na osiemnastkę, postawcie na humor, oryginalność lub pomysł. Wybierzcie nawet drobiazg, ale taki, który sprawi obdarowanemu prawdziwą frajdę i przez długi czas będzie przypominał mu o najważniejszych urodzinach w życiu!

 

Wybór prezentu należy dopasować do osoby. W naszym serwisie znajdziesz także wskazówki co można kupić jako prezent na 18 dla chłopaka, dziewczyny, kolegi, koleżanki, córki i syna.

Wybór prezentu na 18 uzależniony jest od tego kim jesteśmy dla solenizanta. Koledzy i koleżanki ze szkoły oraz przyjaciele mogą wręczyć śmieszne upominki lub drobne prezenty. Chłopak lub dziewczyna odchodzącego 18 -tke może wręczyć coś bardziej osobistego np. biżuterie lub bieliznę erotyczną. Rodzina i bliscy mogą zdobyć się na coś droższego np. skuter, motor lub samochód. Inne propozycje, które można brać pod uwagę to:
- aparat cyfrowy
- kamerka internetowa
- komputer
- skaner
- drukarka laserowa
- akwarium
- rower górski
- telefon komórkowy
- biżuteria
- śmieszne rzeczy

   
   
 
 
Copyright 2007-2009 by prezentyart.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Kopiowanie całości i fragmentów bez zezwolenia zabronione
 
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape